......INTERNET......TELEWIZJA......TELEFON......MONITORING......ALARMY......
Promocja dla nowych inwestycji PDF Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, iż mając na względzie bezpieczeństwo inwestorów przygotowaliśmy niespotykaną na rynku ofertę na łącze R-DSL dla nowo budowanych obiektów. Problemów przy nowych inwestycjach jest wiele, jednym z nich jest brak możliwości ubezpieczenia materiałów budowlanych czy obiektu który nie posiada okien i drzwi. Rozwiązaniem tego problemu może być kosztowna ochrona firmy ochroniarskiej która nie przybędzie na czas lub system alarmowy i system monitoringu wizyjnego przy pomocy którego możecie Państwo chronić inwestycję przed kradzieżą, jak również zdalnie nadzorować wykonywane tam prace. Do zdalnego nadzoru potrzebne jest łącze które połączy Państwa system monitoringu do sieci internet. Standardowe łącza typu neostrada nie są do takich rozwiązań odpowiednie z dwóch powodów, po pierwsze nie posiadają stałego adresu IP, po drugie prędkość wysyłania jest tak mała że nie wystarczy na wysłanie obrazu nawet z jednej kamery. Innym rozwiązaniem są łącza typu DSL które posiadają stały adres IP lecz podobnie do neostrady prędkość wysyłania jest również bardzo mała a ich cena jest kilkukrotnie wyższa. Następnym rozwiązaniem dostępnym na rynku jest łącze symetryczne, którego prędkość pobierania i wysyłania są jednakowe, łącza te są bardzo drobie i ciężko dostępne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniu inwestorów przygotowaliśmy niespotykaną na rynku ofertę na łącze R-DSL, które idealnie spełnia oczekiwania inwestorów przy minimalnych kosztach wdrożenia i utrzymania. Wyjątkowość tej oferty polega na tym, iż jest to odwrócone łącze DSL, które ma większą prędkość wysyłania niż odbierania danych, tak aby można było w komfortowych warunkach móc oglądać obraz z kamer. Po zakończeniu inwestycji istnieje możliwość zmiany łącza R-DSL na standardowe łącze DSL zgodnie z obowiązującym cennikiem bez dodatkowych opłat.

 

Tom Brady has said he wants to play into his mid-to-late 40s. Janoris Jenkins JerseysThe only quarterback to beat him in a Super Bowl, Eli Manning, said Tuesday he thinks he can at least make it to 40.

"Yeah, I think sitting here right now, I think I can play another four years," the 36-year-old quarterback of the New York Giants told ESPN."That's the way the body feels. ... Again with football, you don't know what's going to be the difference, Jason Pierre-Paul Jerseyshow you're going to feel next year. And right now I still have the same enthusiasm and I'm working hard and I like doing the training and watching film and doing everything ... I have to do to prepare for it. Landon Collins JerseysSo I don't see it slowing down. I think until the time comes or that changes, Olivier Vernon JerseysI'm going to keep going as hard as I can."

Manning is under contract through the 2019 season; he would turn 40 at the end of the 2020 season.

The Giants have talked about limiting his workload this summer and keeping him on a "pitch count," and they've acknowledged that Davis Webb, their third-round pick out of California, Eli Manning Jerseyscould end up as Manning's replacement in the not-too-distant future.

In January, Giants general manager Jerry Reese said the 14-year veteran and two-time Super Bowl champ is "probably on the back nine" of his career.

Manning has been one of the more durable quarterbacks in NFL history. Odell Beckham Jr JerseysHe is scheduled to start his 200th consecutive regular-season game in the season opener at the Dallas Cowboys on Sept. 10.

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
28 Listopada 2020
Imieniny obchodzą
Gościrad, Grzegorz, Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin, Zdzisław

Do końca roku zostało 34 dni.
Zodiak: Strzelec